21. ročník NGO Marketu je tady! Přijďte na veletrh neziskovek, který pořádá Nadace Forum 2000

21. 2. 2020

„Je to i na nás!“ Tak zní téma 21. ročníku NGO Marketu, největšího veletrhu neziskovek ve střední Evropě. NGO Market 2020 se uskuteční ve středu 22. dubna ve Foru Karlín od 11 do 19 hodin.

Registrace vystavovatelů jsou otevřeny do 28. února. Pro registraci stačí vyplnit tento formulář.

Chcete se dozvědět, jak můžeme přispět ke zlepšení prostředí, ve kterém žijeme? Rádi byste začali pracovat v neziskovce, ale nevíte, která z nich je pro vás tou správnou volbou? Přijďte na NGO Market, kde vám nespočet takových možností představí organizace z oblasti ekologie, lidských práv, kultury či vzdělávání!

Letošní ročník nese motto „Je to i na nás!“ a zaměří se především na to, jak můžeme přijmout odpovědnost a přičinit se o zlepšení prostředí, ve kterém žijeme. Zástupci téměř 200 neziskovek a dalších organizací občanské společnosti velmi rádi zodpoví všechny vaše dotazy a díky bohatému doprovodnému programu si některé jejich aktivity budete moci sami vyzkoušet.

Neváhejte přijít s rodinou či přáteli a zábavnou formou si rozšiřte povědomí o neziskových organizacích a jejich aktivitách. Pro veřejnost je vstup na akci zdarma a není nutná žádná předchozí registrace.

Sledujte FB stránky, událost NGO Marketu 2020 a web Nadace Forum 2000, kde organizátoři postupně odhalí jednotlivé části programu.

Těšíme se na viděnou ve středu 22. dubna ve Foru Karlín od 11 do 19 hodin!


Zdroj: Nadace Forum 2000

Související

Dobrovolníci o víkendu uklízeli v rezervaci velkých kopytníků černé skládky i pozůstatky po sovětské armádě

Přejít na článek

Evropský sbor solidarity: Dobrovolník je nositel pozitivní změny!

Přejít na článek