ADLER na stupních vítězů v Ocenění českých lídrů

23. 6. 2019

Ústecký výrobce reklamního textilu ADLER Czech získal další uznání za své hospodářské výsledky.

Cenu za druhé místo v rámci Ústeckého kraje si z finále Ocenění českých lídrů, které proběhlo v Praze, odnesl statutární ředitel firmy Radek Veselý. „Cena, kterou jsem v zastoupení společnosti ADLER Czech převzal, je především oceněním každodenní práce našich zaměstnanců,“ dodává k aktuálnímu úspěchu Radek Veselý. Jen za posledních pět po sobě jdoucích let dosahuje nárůst obratu firmy každoročně téměř 30 procent. Za rok 2018 překročil poprvé v historii miliardovou hranici ve výši 1,163 miliardy korun.

Do letošního finále Ocenění českých lídrů se dostalo 89 firem s nejlepšími ekonomickými výsledky. Ty byly vybrány z 1307 společností, které vyhověly kritériím soutěže. O jejich výběr se postaral odborný garant soutěže společnost CRIF – Czech Credit Bureau. Celkem 43 % z nich tvoří rodinné firmy, 63 % pak působí prostřednictvím svých produktů a služeb v zahraničí.

Projekt Ocenění českých lídrů hodnotí největší ryze české společnosti, zástupce úspěšných a transparentních firem, které mají roční obrat převyšující 200 milionů korun a alespoň 50 zaměstnanců. Ocenění se udělují v rámci všech krajů ČR. Vítězové soutěže jsou nominováni a vybíráni na základě hodnocení, ratingu a scoringu, které garantuje výše zmiňovaná mezinárodní společnost CRIF – Czech Credit Bureau. První příčka v Ústeckém kraji náleží výrobci betonových výrobků CS-BETON s.r.o.. Třetí příčka patří výrobci kancelářských potřeb a potravinářských obalů z kartonu HIT OFFICE, s.r.o.


Společnost ADLER Czech, a.s. se sídlem v Ústí nad Labem je lídrem na trhu značkového reklamního textilu v České a Slovenské republice, v Evropě pak patří mezi přední dodavatele včetně segmentu pracovních oděvů. Společnost nabízí přes 300 různých produktů. Charakter obchodního modelu firmy je striktní B2B založený na e-shopu, dostatečných skladových zásobách, rychlé logistice a dokonalých zákaznických službách. Jako přední hráč v daném sortimentu se značkami Malfini, Malfini Premium a Piccolio, který doplňují pracovní oděvy Rimeck a bezpečnostní obuv společnosti Bata Industrials, působí firma už ve 25 evropských zemích. Roční obrat překračující 1,1 miliardy korun je výsledkem práce téměř 250 zaměstnanců. Moderní, plně automatizovaný sklad v Ostravě disponuje denní kapacitou více než dvacet pět milionů kusů reklamního textilu. Dodávky na klíčové trhy do okolních států jsou realizovány do 24 hodin. Všechny produkty společnosti ADLER podléhají přísným zkušebním testům a nesou světově uznávanou pečeť kvality OEKO-TEX Standard 100.

Více na www.adler.info