Adleří orel pomáhá motýlkům

6. 11. 2018

Tisíc triček Basic z kolekce Malfini darovala skupina ADLER do projektu charitativní organizace Debra, která pomáhá lidem s nemocí motýlích křídel.

Speciální oděvní kolekce s názvem NADOTEK vznikla na základě spolupráce známé módní návrhářky Liběny Rochové, která sortiment reklamního textilu společnosti ADLER při své práci využívá dlouhodobě, a jednoho z nejznámějších českých tatérů Lukáše Musila, známého pod přezdívkou Musa.

 

Společně vytvořili kolekci šatů, topů, kalhot, overalů, bund, sukní, triček a tenisek, jež poprvé představili na víkendové mezinárodní přehlídce Designblok v Praze. Celý výtěžek z prodeje kolekce pomůže lidem trpícím nemocí motýlích křídel. Nemocí, která od první minuty života, do té poslední, působí bolest v míře, která je pro většinu lidí zcela nepředstavitelná. A skupina ADLER těmto lidem nepomáhá poprvé. V rámci loňského projektu „ADLERáci pomáhají“ firma společně se svými zaměstnanci věnovala 50 tisíc korun ročnímu Petříkovi, který touto krutou nemocí trpí.

 

Trička z charitativní oděvní kolekce mají symbolicky švy zvenku. Upozorňují tak na fakt, že i šev oblečení může pacientům s nemocí motýlích křídel poranit kůži. Skutečnost, že zástupci Debry oslovili právě ADLER, dokládá kvalitu používané bavlny i samotného šití. Kdo chcete mít ve svém šatníku kousek kolekce NADOTEK a přispět tím motýlkům, lze je objednat na e-shopu organizace Debra.

 


Zdroj: Tisková zpráva, ADLER Czech, a.s.

Společnost ADLER Czech, a.s. se sídlem v Ústí nad Labem je lídrem na trhu značkového reklamního textilu v České republice a patří mezi přední dodavatele v Evropě, od loňského roku, kdy uvedla na trh značku Rimeck, se řadí také mezi evropské dodavatele pracovních oděvů. Společnost nabízí téměř 300 různých produktů. Charakter obchodního modelu firmy je striktní B2B založený na e-shopu, dostatečných skladových zásobách, rychlé logistice a dokonalých zákaznických službách. Jako přední hráč v daném sortimentu se značkami Malfini, Malfini Premium a Piccolio, který doplňují pracovní oděvy Rimeck a bezpečnostní obuv společnosti Bata Industrials, působí firma v 19 evropských zemích. Spolu s mateřskou organizací ADLER International, a.s. poskytující servis například v informačních technologiích, personální oblasti či správě majetku, má v současné době na 250 zaměstnanců, loňský čistý obrat firmy ADLER Czech dosáhl 997 milionů korun. Moderní, plně automatizovaný sklad v Ostravě disonuje denní kapacitou více než dvacet pět milionů kusů reklamního textilu. Dodávky na klíčové trhy do okolních států jsou realizovány do 24 hodin. Všechny produkty společnosti ADLER podléhají přísným zkušebním testům a nesou světově uznávanou pečeť kvality Oeko-Tex Standard 100.