Benefiční ples | ParaCENTRUM Fenix

22/4/2023

Po dlouhé pauze způsobené pandemií koronaviru se jihomoravská veřejnost může těšit na další ročník benefičního plesu ParaCENTRA Fenix. V sobotu 22. dubna se od 19 hodin rozezní hudba v hotelu Courtyard by Marriott Brno u příležitosti čtvrtého Plesu pro Fenix. Výtěžek z největší akce svého druhu u nás poputuje na provoz spolku, který již devatenáct let pomáhá lidem s následky úrazu či onemocnění páteře.

Cílem plesu je „ukázat, že i na vozíku se dá trsat,“ a propojit komunitu vozíčkářů s širokou veřejností.

Jedna ze stěžejních akcí organizace, která pomáhá ochrnutým lidem vrátit se zpět do aktivního života, se uskuteční poprvé od roku 2019. „Jsem velmi rád, že se nám po několika zejména covidových odkladech podařilo ples uskutečnit. Těším se, že lidé budou mít o to větší chuť zúčastnit se této jedinečné události a strávit večer v příjemné společnosti,” říká ředitel ParaCENTRA Fenix Michal Odstrčil.

Večerem bude provázet moderátorka Free Rádia Kristýna Kolibová. Hosté plesu se mohou těšit na rozmanitý program v podobě bohaté tomboly, kola štěstí, fotokoutku, nebo vystoupení skupiny TangoLab, která zajistí taneční show. K tanci a zábavě budou znít neotřelá provedení známých hudebních hitů v podání LOL party kapelyV pozdějších hodinách čeká na hosty playlist DJ Maikla ze společnosti PARTY EFFECT.

Jednu vstupenku letos hosté pořídí za sedm set korun. Lístky jsou dostupné od 1. února na webu. Pro více informací týkajících se vstupenek se obracejte na Kristýnu Náhlíkovou nahlikova@pcfenix.cz.

KDY: 22. 4. 2023 od 19:00

KDE: Hotel Courtyard by Marriott Brno