Equal Pay Day | Business & Professional Women CR

31/3/2023

Veřejně prospěšná organizace Business & Professional Women CR z.s., která propojuje aktivní ženy s cílem podpořit ekonomickou nezávislost žen a otevírá témata související s postavením žen ve společnosti, srdečně zve na 14. ročník akce  Equal Pay Day, která se v letošním roce zaměřuje na důležité téma (nejen) pro ženy, Být vidět a slyšet.

31. 3. 2023 – Konference, která již 14. rokem připomíná, že rozdíl v odměňování je v ČR problém, ale méně již veřejné téma. Sledujeme příčiny, důsledky, ale hlavně autentické příklady jak změnit nejen pay gap, ale přístup společnosti. Equal Pay Day každý rok přivádí na podium osobnosti, které se nebojí stát se inspirací a autenticky sdílet své zkušenosti. Letos to bude například Iva Welker, managing director ve společnosti VMLY&R, Daniela Hlaváčková, marketingová ředitelka CE MARS, Kamila Makhmoud, CFO & Member of the Management Board v Raiffeisenbank a až z Lausanne přiletí předat zkušenost jak se s ”women power” pracuje v zahraničí, Chief Diversity Officer at Philip Morris International Silke Muenster a People lead v Mondelez International Lenka Nováková.

1. 4. 2023 – Networking a mentoring, dvě klíčová slova tohoto dne, který je vyhrazen pouze ženám. V profesionálním a příjemném prostředí mezinárodní akce je čas zamyslet se nad svou profesní, osobní cestou a načerpat až 5 hodin zkušeností. Osobní a profesní rozvoj, CSR, podnikání, HR to jsou jen střípky témat, která lze absolvovat. Seznámíte se s novými názory a získáte tak nadhled a nové impulzy k řešení svých témat.

Třetí den je věnován online mentoringu. Nemůžete se na akci dostavit osobně? Využijte tuto skvělou možnost, jak získat nové informace, zkušenosti a názory od mentorek z celého světa.

Součástí akce je letos i doprovodný program v podobě koučink zóny, findependence zóny, wellbeing & relax zóny nejrůznějších stánků a možnosti hlídání dětí v dětském koutku Rossmánek.

Vstupenky na akci je možné zakoupit zde.

 

KDY: 31. března – 2. dubna 2023

KDE: Clarion Congress Hotel Prague