Giving Tuesday Now

5/5/2020

Štědrost a solidarita má obrovskou moc sjednotit a uzdravit komunity v časech dobrých i zlých. Globální hrozba, jakou je COVID-19, se dotýká každého člověka na této planetě. Současně ale představuje skvělou příležitost se jako společenství globálně spojit.

V úterý 5. května vzdá celý svět včetně Česka hold štědrosti a dobrým skutkům vykonaným jedinci, občanskou společností, veřejnými institucemi a firmami v době pandemie koronaviru. Připojte se k milionům lidí z celého světa a projevte, nejen v tento den, vděčnost, solidaritu a štědrost. Spolu to zvládneme!

Do #GivingTuesdayNow se mohou zapojit neziskové organizace, podniky, školy, úřady i jedinci. Každý v rámci svých možností. Ať už se jedná o vykonání nějakého dobrého skutku, nebo jen projevení vděčnosti ostatním za pomoc a dobře odvedenou práci. Každý dobrý skutek se počítá.

Pomozte nám mapovat dobré skutky v Česku učiněné v reakci na COVID-19. Sdílejte s námi, jaký dobrý skutek jste již vykonali nebo jaký projev solidarity máte v plánu.

PŘIDEJTE SVŮJ DOBRÝ SKUTEK DO DOBROMAPPKY ZDE.

Více o #GivingTuesdayNow se dozvíte na webu www.giving-tuesday.cz