Networking členů | Letiště Praha

21/3/2023

Udržitelná oslava 10. narozenin Asociace společenské odpovědnosti

📣 „This is your Captain Speaking” 

Cesta na letiště v nás vyvolává nejrůznější pocity. Od mírného stresu až po nadšení z dobrodružství. Tentokrát vás sice zveme na letiště, ale zůstaneme na ranveji – v jedné ruce dort, v druhé ruce sklenička a všude kolem oslava 10 let od založení Asociace společenské odpovědnosti. A pokračovat budeme v neformálním duchu.

Kufr, ostré předměty i cestovní horečku nechte doma, příbory dostanete rovnou na místě, protože bez vidličky se vychutnávat dort nedá.

Program jsme naplnili k prasknutí asi jako příruční zavazadlo na prodloužený víkend v Římě – neváhejte a využijte tuto speciální příležitost, přivolejte Velikonoce koupí lístků do tomboly přímo od Kuřete a přispějte tak na sbírku Pomozte dětem. Zažijete narozeninový speed networking, ochutnáte oběd jako z letištního VIP salonku a projdete si místa, která vám dodnes zůstala skryta, třeba přistávací dráhu nebo třídírnu zavazadel. Věděli jste, že i tam lze uplatňovat principy udržitelnosti?

KDY: 21. března 2023, od 12.30 do 16.30 hod.

KDE: Letiště Václava Havla Praha, Kongresový sál (spojovací objekt mezi Terminálem 1 a 2,  sledujte navigaci a neztratíte se)

Partnerem akce je Letiště Praha.

 


Akce je určena pro členy Asociace společenské odpovědnosti.