Otevíráme registrace do Giving Tuesday 2021

1/11/2021

Giving Tuesday je globální dárcovské hnutí, které je poháněno jednotlivci, rodinami, organizacemi, firmami a komunitami po celém světě. Miliony lidí v tento den podporují aktivity, kterým věří, a dobro ve společenství, ve kterém žijí. Giving Tuesday se po celém světě koná již od roku 2012. V Česku od roku 2016 pod hlavičkou Asociace společenské odpovědnosti.

Za posledních pět let Češi darovali v rámci Giving Tuesday více než 180 milionů korun a vykonali nespočet dobrých skutků. „Štědré úterý” se oslavuje vždy první úterý po Black Friday, jako opak nákupnímu šílenství. Letos tak oslavy připadají na úterý 30. listopadu 2021. V tento den se celý svět spojí, aby inspiroval k štědrosti. Pojďte společně s námi udělat něco dobrého i vy. Měnit pomocí dobra svět k lepšímu.

I letos můžete registrovat své dárcovské výzvy a Giving Tuesday aktivity. Registrace otevřeme v pondělí 1. listopadu 2021 (přesně 1 měsíc do Giving Tuesday) na webových stránkách www.giving-tuesday.cz. Registrovat výzvy bude možné do půlnoci v pondělí 29. listopadu 2021.