Roztoč kola pro Fenix – charitativní virtuální cyklozávod | ParaCENTRUM Fenix

3/9/2022

Překonejte sami sebe a roztočte kola pro dobrou věc!
Vyberte si svoji kategorii, výši startovného nebo si objednejte další benefiční předměty, kterými podpoříte ParaCENTRUM Fenix v plné výši a zdolejte co nejvíce kilometrů, a to v termínu od 3. září do 17. září 2022. Pro nejlepší máme nachystány krásné ceny od našich partnerů!
Výtěžek ze startovného bude použit na rehabilitaci klientů po poškození míchy. Pravidelná rehabilitace je jednou z nejdůležitějších aktivit a je nedílnou součástí života každého vozíčkáře.
Cyklozávod bude startovat 3. září 2022 v 10:00 hod. Při této příležitosti proběhne symbolický start na cyklostezce u nákupního centra Olympia Brno, kam zveme všechny handbikery, cyklisty a ostatní sportovní nadšence.
Můžete jezdit na kole, koloběžce, handbiku, vozíku s přídavnými kolečky, jezděte sami, v týmu nebo s rodinou, kdykoliv a kdekoliv! Svůj výkon si změřte prostřednictvím své oblíbené aplikace nebo pomocí aplikace EPP Pomáhej pohybem od Nadace ČEZ. Ten pak vložte do výsledkového systému časomíry IronTime pomocí odkazu, který obdržíte 3 dny před závodem. Své výsledky včetně fotografií sdílejte na svých sociálních sítích pod hashtagem #roztockola nebo #roztockolaprofenix.
Patronem závodu je významný český medailista a olympijský vítěz v cyklistice Jaroslav Kulhavý.
Více informací včetně registrace naleznete na webu www.roztockola.cz
KDY: 3. září až 17. září 2022