SDGs Beach Volleyball Cup

4/9/2020

Asociace společenské odpovědnosti pořádá v pátek 4. září 2020 unikátní turnaj v plážovém volejbale na podporu globálních cílů od OSN. O titul vítěze historicky prvního SDGs Beach Volleyball Cupu se utká 24 smíšených týmů, kdy každý tým bude bojovat za jeden z Cílů udržitelného rozvoje. Program začíná ve 14:00 a bude trvat až do večerních hodin.

Všechna utkání se budou hrát s unikátními volejbalovými SDGs míči. Každý tým si bude moci nechat jeden SDGs míč jako památku na tento sportovní zážitek. Pro akční hráče a fanoušky bude v rámci doprovodného programu připravena mini SDGs fotbalová aréna, kde si budou moci zakopat 1 na 1 a potrénovat své fotbalové dovednosti. Na jedince upřednostňující odpočinek budou čekat SDGs lehátka a relax v prostorách areálu, který bude celý vyhrazen jen pro účely turnaje.

Nenechte si ujít tento boj o titul a přijďte 4. září 2020 podpořit své favority. Aktuální dění a novinky z turnaje můžete sledovat již nyní prostřednictvím facebookové události SDGs Beach Volleyball Cup.

Generálním partnerem turnaje je Česká pošta.