Síla je na našich talířích | Tesco

26/10/2022

Přijměte prosím pozvání na konferenci o udržitelných potravinových systémech s názvem Síla je na našich talířích, kterou 26. října pořádá společnost Tesco ve spolupráci se Světovým fondem na ochranu přírody (WWF). Cílem konference, konané pod záštitou pana Mikuláše Beka, ministra pro evropské záležitosti České republiky, je shromáždit relevantní osoby s rozhodovací pravomocí, odborníky a zástupce podniků a diskutovat o budoucnosti potravinářského odvětví prostřednictvím pohledu na legislativní rámec udržitelných potravinových systémů, na příležitosti a překážky z obchodního hlediska a v neposlední řadě na potenciál přimět zákazníky k udržitelnějšímu stravování.

V rámci konference budou vůbec poprvé veřejnosti představeny Principy pro udržitelné potravinové systémy ve střední Evropě, které mohou pěstitelé potravin, zpracovatelé, dodavatelé a maloobchodníci přijmout, aby snížili svůj dopad na životní prostředí a zmírnili rizika související s klimatem.

Streamování konference začne 26. října v 10:00 hodin a zaregistrovat se můžete již nyní na https://www.sustainablefoodconference.com/cs/registration-stream.

KDY: 26. října 2022

KDE: online