Stejná šance – zaměstnavatel roku 2023 | Rytmus – od klienta k občanovi

30/4/2023

Až do konce dubna se mohou firmy a organizace, které zaměstnávají osoby se zdravotním postižením, zapojit do soutěže Stejná šance – zaměstnavatel roku 2023. Zaměstnavatele lze nominovat na webových stránkách události. V letošním roce soutěž probíhá v devíti krajích napříč republikou a je určena výhradně zaměstnavatelům na otevřeném trhu práce, nikoli chráněným dílnám a sociálním podnikům.

Soutěž se koná od roku 2004 každé dva roky. Letos se jedná o jubilejní 10. ročník, jehož patronkou se stala místopředsedkyně Poslanecké sněmovny Olga Richterová. Záštitu nad akcí převzaly Ministerstvo práce a sociálních věcí, Ministerstvo pro místní rozvoj a Hospodářská komora České republiky. Hlavním sponzorem Stejné šance je Česká mincovna. Partnerem soutěže v Praze, Karlovarském a Jihomoravském kraji se stala Asociace společenské odpovědnosti.

Hlavním pořadatelem soutěže je nezisková organizace Rytmus – od klienta k občanovi, která již od roku 1994 pomáhá lidem se zdravotním postižením (zejména mentálním) v aktivním začleňování do života.

Přihlásit do soutěže se můžete ZDE.