Super den 2023 | Helppes

16/9/2023

Slavnostní promoce a předávání psích asistentů letošního ročníku – Super den 2023. Již po jednadvacáté se sejdeme a slavnostně předáme psí asistenty dospělým i dětem se zdravotním postižením.

Tak jako každý rok, i letos převezmou noví páníčci a paničky své čtyřnohé anděly z rukou patronů – známých osobností kulturního a veřejného života. 22 psích asistentů slavnostně odpromuje na katedrách vysokého učení Helppsího a stane se věrnými pomocníky a parťáky lidem s postižením.

Svou účast přislíbili Barnett Zdeněk, Břeský Jaroslav, Burian Jan, France Martin, Frejová Kristýna, Helekal Jiří, Kohák Jakub, Kubišová Marta, Malá Magda, NedvědRichard, Nesvadbová Bára, Pecha Peter, Peroutka Milan, Raego, Sodoma Viktor, Stryková Jana, Syslová Dana, V-Rock …, na jejichž benefiční vystoupení se můžete těšit. Chybět nebude ani vystoupení psích asistentů. Celým dnem Vás provedou osvědčení moderátoři, Patricie Pagáčová, Jan Čenský a Mirek Konvalina.

KDY: v sobotu 16. září od 10:00 hodin

KDE: Výcvikový areál v Praze 5 – Motole.

Důležité upozornění – bude-li Vás doprovázet psí kamarád, nezapomeňte mu vzít očkovací průkaz s platným očkováním, bez něj nebude do našeho areálu vpuštěn.