Udržitelné Vánoce podle ESG

13/12/2022

Podvečerní setkání členů Asociace společenské odpovědnosti

Po celý rok rosteme, vzájemně si pomáháme v cestě k udržitelnosti a bojujeme za lepší svět. Advent nám ale dává příležitost zpomalit, poznat se navzájem a symbolicky mezi sebou přivítat 500. člena.

Proto vás zveme na vánoční setkání členů Asociace společenské odpovědnosti do Kongresového centra, které je partnerem akce. A o čem bude řeč? O partnerství a spolupráci, o tom, jak vy vnímáte Asociaci a co pro vás vlastně udržitelnost znamená, a bude čas i na ESG, které postupně proniká do naší práce, strategií a plánů.

Termín: 13. prosince 2022, 16.0018.00 hod.

Místo: Kongresové centrum Praha, 5. května 1640/65, Praha 4

Vánočním setkáním vám také chceme poděkovat za neuvěřitelné nasazení, píli a chuť být hybateli společenského dění v Česku.

A co vás čeká?

  • Strategie udržitelnosti Kongresového centra (Lenka Žlebková, generální ředitelka Kongresového centra)
  • Představení výsledků výzkumu o vnímání udržitelnosti mezi členy Asociace  (Lucie Mádlová, zakladatelka a ředitelka Asociace společenské odpovědnosti, Tomáš Macků, External Affairs Director Ipsos)
  • Vnímání ESG napříč sektory

(1) ESG pohledem veřejné sféry  (Jan Školník, podnikatel, filantrop a zakladatel Agentury pro rozvoj Broumovska)

(2) ESG pohledem sociálních podniků

  • Markéta Vinkelhoferová, spoluzakladatelka Fair & Bio pražírny a předsedkyně správní rady TESSEA
  • Zuzana Dudáková, jednatelka sociálního podniku Modrý domeček

(3) ESG pohledem byznysu (panelová diskuse)

  • moderuje Alice Machová, partnerka společnosti EY zodpovědná za CFO agendu a udržitelný rozvoj 
  • vystoupí: Kateřina Bohuslavová, ředitelka útvaru ESG Skupiny ČEZ, Jakub Málek, řídící partner PEYTON legal, Zuzana Filipová, ředitelka udržitelnosti a komunikace MONETA Money Bank a další

 

A protože adventní čas je plný dobrých skutků, jeden takový můžete společně s námi uskutečnit. Spojili jsme síly s Krabice od bot – jako dobrovolnou vstupenku na akci můžete přinést vánoční dárek v krabici, kterou za vás předáme dětem z rodin v nouzi. Čím vším můžete potěšit? Návod na vánoční dárek najdete ZDE.

Vánoční přípravy bez starostí se špetkou dobra

A že ještě nemáte doma nachystanou tu správnou vánoční atmosféru? Nevadí! Ve spolupráci se sociálními podniky jsme pro vás připravili malé překvapení. Objednejte si dopředu vánoční výzdobu, cukroví, dárky plné dobra nebo třeba vaječňák. Na místě si budete moci vyzvednout balíčky, které připravili lidé s hendikepem. 

Postaráme se také o vaše ratolesti, které tentokrát nemusíte nechávat doma. Díky spolupráci s Baby Office a za podpory společnosti ROSSMANN si tak můžete užít atmosféru setkání, zatímco se vaše děti budou věnovat vánočním radovánkám.

Registrujte se na setkání nejpozději do 5. prosince 2022 prostřednictvím online odkazu ZDE.

Akce je určena pro členy Asociace společenské odpovědnosti.