Udržitelný brunch | Novoroční setkání

17/1/2024

Kdo řekl, že se příchod nového roku může slavit jen poslední den v roce? My budeme slavit ve velkém až 17. ledna! Připravte se na novoroční členské setkání plné naděje, inspirace a nových příležitostí.

KDY: středa 17. ledna 2024 od 9.00 do 12.30 hod. (registrace 8.30)
KDE: FLEKSI BUDOVA B, PASSERINVEST GROUP, Vyskočilova 1422/1a, Praha 4

Tentokrát se zaměříme na Partnerství a smysluplnou spolupráci. Protože to je přeci to hlavní, proč všichni táhneme za jeden – asociační – provaz. Čeká vás dopoledne ve znamení sdílení zkušeností i vizí, které povedou k novým projektům a iniciativám. Vašim společným projektům a iniciativám. Cílem setkání je vám ukázat, jaká partnerství se v asociačních vodách podařilo navázat a jaké příležitosti se můžete chopit vy.

V rámci programu vystoupí:

A sdílet budeme i něco mnohem osobnějšího – kousky z šatníku nebo šuplíků v obýváku. Okřídlené novoroční předsevzetí Provětrám si skříně uvedeme do praxe. Ve spolupráci se Swap Prague jsme si pro vás připravili Novoroční swap oblečení a dárků.

Přineste s sebou kousky oblečení nebo dárky, které vám již neslouží, a vyměňte je za poklady od ostatních. Těšíme se na společné sdílení radosti z nových objevů. Pojďme začít nový rok s pozitivní energií (i karmou)!

Na nový rok se v závěru setkání naladíme také desetiminutovou meditací pod vedením lektorky Balance Clubu Brumlovka. Tato meditace nás dovede k příjemnému zklidnění mysli díky práci s prožitkem působení dechu v těle a koncentračními technikami.

Registrujte prostřednictvím online formuláře ZDE.

Partnerem setkání je společnost PASSERINVEST GROUP.

Akce je určena pouze pro členy a partnery Asociace (z důvodu omezené kapacity prostor pouze pro jednoho zástupce za organizaci).