ArtBees pomůže podnikatelkám z České republiky a Slovenska

2. 8. 2017

Ženy, které tvoříte vlastní značky, srdečně vás zveme do druhého ročníku motivačního a vzdělávacího programu ArtBees! Projekt startuje v říjnu 2017 a podpoří celkem 150 podnikatelek.

ArtBees je motivačně vzdělávací program, ve kterém si účastnice osvojí své podnikatelské, marketingové a ekonomické dovednosti a znalosti týkající se produktu, jeho hodnoty, cenotvorby, klientely, komunikace a značky. Naučí se, jak budovat vlastní firmu a získají možnost zapojit se do skupiny podobně podnikavých žen, se kterými mohou sdílet své zkušenosti a vzájemně se podporovat.

Program je určen pro ty, které podnikají minimálně rok až pět let s vlastní značkou v oblasti rukodělné výroby, designu či zdravého životního stylu, a je koncipován jako online studium s webináři vedenými experty z různých oblastí podnikání. Součástí jsou i společná setkání účastnic, ale i mentorinky od podnikatelů a koučů, které budou probíhat v několika regionálních skupinách.

Projekt ArtBees má finanční a PR podporu od společnosti Coca-Cola. „Chceme kultivovat a rozvíjet místní podnikání žen. A to se v projektu ArtBees podařilo. Většina absolventek zvýšila svůj obrat, získala nové zakázky, některé vytvořily nová pracovní místa. Proto jsme se rozhodli pro další pokračování a rozšíření projektu,“ říká o projektu Kateřina Eliášová ze společnosti Coca-Cola Česká a Slovenská republika.

 

Na výběr mají ženy dva typy programu ušitého na míru jejich dosavadním podnikatelským znalostem, zkušenostem, motivaci a výsledkům.

ArtBees Fénixové je čtyřměsíční motivačně vzdělávací online program pro ženy, které podnikají min. 1 rok a dosáhly již obratu 150 tisíc za rok. V programu se dozví, jak zužitkovat svůj podnikatelský talent, jak z hobby udělat skutečné podnikání a jak ho řídit. Kurzovní příspěvek účastnic činí 1 000 Kč.

ArtBees Jendorožci je osmiměsíční vzdělávací a mentoringový podnikatelský program určený ženám, které podnikají delší dobu, mají obvykle malou firmu a dosahují obratu 600 tisíc Kč za rok. Je sestaven tak, aby podpořil značku a akceleroval výsledky podnikání. Kurzovní příspěvek účastnic činí 6 000 Kč.

Program je připravován s podporou partnerů projektu: Moudré podnikání žen, ArtBe a společnost Coca-Cola. Podrobnější informace a přihlášku do projektu najdete na stánkách www.artbees.cz, projekt má také svůj profil na Facebooku.