Asociace společenské odpovědnosti nachystala balíčky udržitelných dárků do Velké vánoční soutěže na Lidovky.cz

25. 11. 2020

I letos se mohou čtenáři portálu Lidovky.cz těšit na Velkou vánoční soutěž, kde budou v období od 1. do 15. prosince 2020 hrát o hodnotné ceny. Členové Asociace společenské odpovědnosti mají spoustu skvělých dárků, které potěší každého nejen v období Vánoc. Spojili jsme proto síly dohromady a nachystali pro soutěžící 10 balíčků udržitelných dárků našich členů.

Balíčky udržitelných dárků členů Asociace společenské odpovědnosti jsou sestaveny z produktů, které dbají jak na spokojenost člověka, tak i přírody. Obsah jednotlivých balíčků se trochu liší, můžete se proto nechat překvapit, jakou variantu balíčku vyhrajete právě Vy!

Šťastným výhercům Velké vánoční soutěže na Lidovky.cz udělá radost například pravý Kampotský pepř od Cambodian. Tyto balíčky černého, červeného a bílého pepře jsou 100% organickými fair trade produkty, Výherci se mohou těšit také na udržitelnou vlnu hydratace z oceánu s kosmetikou značky Love Beauty & Planet od Unilever. Krémy, sprchové gely i kondicionéry oceánské řady jsou v lahvích ze 100% recyklovaných plastů sesbíraných z okolí oceánů. V balíčku dále najdou sešity od Papírny. Jasné barvy, praktická vazba, sběrový papír v obálce a 3 lineatury v 80 stranách sešitu šetrné lokální výroby dozajista potěší školáky i dospělé. Radost z výhry si užijí u šálku lahodného čaje z adventní sady od Sonnentor. V krabičce je 24 různých biočajů, které voní jak po bylinkách, tak po koření, zahřejí tělo i duši a příjemně naladí na krásné chvíle adventu. Inspiraci na vánoční dárky mohou výherci načerpat z Katalogu udržitelných dárků Asociace společenské odpovědnosti. Praktické dárky jsou v Katalogu přehledně uspořádány podle kategorií a každý si tak může vybrat, čím potěší své blízké.

 

Související

První česká kniha, která řeší time management z pohledu žen

Přejít na článek