AVON Pochod proti rakovině prsu 2016

26. 5. 2016

Už po šestnácté se v červnu vydá do pražských ulic několik desítek tisíc lidí a bude bojovat za zdravá prsa.

Tvářemi letošní kampaně AVON Pochodu jsou bojovnice se zákeřnou nemocí. Bojovné líčení, rozhodný postoj i touha porazit rakovinu prsu – to vše je spojuje. „Pacientky s rakovinou prsu byly naší inspirací při tvorbě letošní kampaně Bojovnice. Jde o neskutečně silné ženy, které nepřítel jménem rakovina nezastrašil. Naopak se mu postavily a svůj boj vyhrály nebo ho vedou s hlavou vztyčenou. Tyto dámy vědí nejlépe, že život je boj. Na druhou stranu vědí, že život za ten boj stojí. Pojďme je podpořit a ukažme společně sílu na AVON Pochodu 11. června,“ říká generální ředitelka Avonu, Andreea Moldovan.

Ukažme solidaritu s nemocnými i jejich rodinami – přijďte 11. června 2016 na AVON Pochod proti rakovině prsu. Vstupenkou na Pochod bude tradičně Tričko proti rakovině prsu, které letos exkluzivně vytvořila oděvní designérka Mirka Horká. Dozdobit si je můžete speciální washi páskou (páska z rýžového papíru), která vytvoří unikátní vzory nebo uzpůsobí střih a přitom neponičí látku. Sami návštěvníci se tak stávají spoludesignéry Trička. Koupit si jej můžete v dámské, pánské i dětské variantě u své AVON Lady/Gentlemana, na vybraných pobočkách Sportisima a na vybraných prodejnách C&A a SCANquilt. Tričko je rovněž v prodeji na e-shopu zde.

Startovat se bude 11. června již tradičně ze Staroměstského náměstí, cílem bude letos poprvé ostrov Štvanice. Nově bude program prodloužen až do 22 hodin. V cíli v rámci odpoledního programu vystoupí Jelen, Debbi, KRYŠTOF a Tonya Graves. V rámci večerního programu vám zahrají Dan Bárta & Illustratosphere, Campana Batucada a Support Lesbiens.

Řady ambasadorů letos rozšířili Ilona Csáková, Vanda Hybnerová, Soňa Norisová, Debbi, Dan Bárta a blogerky A Cup of style. V rámci partnerství Avonu se soutěží Česká Miss se rovněž můžete těšit na letošní tři nejkrásnější dívky České republiky – Českou Miss 2016 Andreu Bezděkovou, Českou Miss World 2016 Natálii Kotkovou a Českou Miss Earth 2016 Kristýnu Kubíčkovou.

Těším se na vás na AVON Pochodu a děkujeme za podporu boje proti rakovině prsu.