Až 1 000 EUR mohou získat inovačně-sociální projekty v Jihočeském kraji

17. 8. 2021

Jihočeská agentura pro podporu inovací, o.p.s. vyhlásila v červenci výzvu na předkládání žádostí o podporu na propagaci inovačně-sociálních projektů. Výzva je zaměřená na podporu propagace inovačně-sociálních projektů (řešících výzvy v oblasti sociálních, environmentálních a dalších Cílů udržitelného rozvoje) při navazování strategických partnerství s dopadem na Jihočeský kraj.

Do výzvy se mohou se svými projekty zapojit fyzické či právnické osoby, případně další neformální uskupení, subjekty nově založené i subjekty s historií, které přicházejí s novou inovačně-sociální myšlenkou. Každý z vybraných projektů získá níže uvedené služby v hodnotě 1 000 EUR.

Zájemci si mohou výzvu s názvem PODPORA PROPAGACE INOVAČNĚ-SOCIÁLNÍCH PROJEKTŮ PŘI NAVAZOVÁNÍ STRATEGICKÝCH PARTNERSTVÍ S DOPADEM NA JIHOČESKÝ KRAJ stáhnout na webových stránkách Jihočeské agentury pro podporu inovací.

Podání žádosti je jednoduché. Stačí vyplnit jednoduchý formulář a zaslat jej na email:vachova@jaip.cz do 31. 8. 2021 do 12:00 hodin. V předmětu emailu bude uvedeno: „Výzva projektu CE RESPONSIBLE“.


Zdroj: Až 1 000 EUR mohou získat inovačně-sociální projekty v Jihočeském kraji. JAIP, 26. 7. 2021.

Související