Až 1 000 EUR mohou získat inovačně-sociální projekty v Jihočeském kraji

17. 8. 2021

Jihočeská agentura pro podporu inovací, o.p.s. vyhlásila v červenci výzvu na předkládání žádostí o podporu na propagaci inovačně-sociálních projektů. Výzva je zaměřená na podporu propagace inovačně-sociálních projektů (řešících výzvy v oblasti sociálních, environmentálních a dalších Cílů udržitelného rozvoje) při navazování strategických partnerství s dopadem na Jihočeský kraj.

Do výzvy se mohou se svými projekty zapojit fyzické či právnické osoby, případně další neformální uskupení, subjekty nově založené i subjekty s historií, které přicházejí s novou inovačně-sociální myšlenkou. Každý z vybraných projektů získá níže uvedené služby v hodnotě 1 000 EUR.

Zájemci si mohou výzvu s názvem PODPORA PROPAGACE INOVAČNĚ-SOCIÁLNÍCH PROJEKTŮ PŘI NAVAZOVÁNÍ STRATEGICKÝCH PARTNERSTVÍ S DOPADEM NA JIHOČESKÝ KRAJ stáhnout na webových stránkách Jihočeské agentury pro podporu inovací.

Podání žádosti je jednoduché. Stačí vyplnit jednoduchý formulář a zaslat jej na email:vachova@jaip.cz do 31. 8. 2021 do 12:00 hodin. V předmětu emailu bude uvedeno: „Výzva projektu CE RESPONSIBLE“.


Zdroj: Až 1 000 EUR mohou získat inovačně-sociální projekty v Jihočeském kraji. JAIP, 26. 7. 2021.

Související

Biopekárna Zemanka vybuduje první evropskou udržitelnou pekárnu a bude inspirací pro další podnikatele

Přejít na článek

Nadace OSF již podeváté ocení nejlepší nekomerční aplikace postavené na otevřených datech. Neváhejte se přihlásit!

Přejít na článek

Mladí sociální inovátoři získali ocenění a vyráží se svými produkty na trh

Přejít na článek