BUS TV nabízí zdarma vysílací prostor v MHD

6. 4. 2020

Společnost BUS TV se rozhodla po dobu mimořádných opatření v důsledku koronavirové pandemie poskytnout zájemcům zdarma vysílací prostor v dopravních prostředcích.

Síť BUS TV, která disponuje digitálními panely ve veřejné hromadné dopravě, je aktuálně nabízí pro účely krizové komunikace a další související témata v době nouzového stavu jakožto efektivní nástroj pro šíření informací veřejnosti.

BUS TV chce na svých obrazovkách od 1. dubna 2020 prezentovat veřejnosti důležité a potřebné informace proti šíření koronaviru, osvětová videa a kontakty na podpůrné organizace. „Přemýšleli jsme nad tím, jak bychom mohli být v této mimořádné době, kdy je v ČR nouzový stav, prospěšní společnosti a obyvatelům měst, ve kterých vysíláme. A přicházíme s konkrétním návrhem – poskytnout zdarma prostor v MHD pro vysílání, ať už se jedná o zprávy od státních institucí, IZS, krajů, měst a dalších organizací. Chceme touto formou podpořit prospěšné aktivity proti šíření korony,“ říká Richard Prajsler, jednatel společnosti inpublic group, s.r.o., která obrazovky BUS TV provozuje.

Digitální panely BUS TV pokrývají svým vysíláním v dopravních prostředcích veřejné hromadné dopravy 9 krajských měst a 159 měst a obcí. Více informací naleznete na www.bustv.cz


Zdroj: Tisková zpráva BUS TV, 1. 4. 2020.

 

Související

České roušky z bio bavlny uspěly v Bruselu. Nosí je zaměstnanci Evropského parlamentu a někteří europoslanci

Přejít na článek

Koronavirová pandemie ukazuje, jak rychle může svět jednat v době krize, míní Greta Thunberg

Přejít na článek