Česká spořitelna spouští novou kampaň Společně to zvládneme

7. 4. 2020

Na situaci, kdy je mediální prostor přesycen špatnými zprávami, reaguje Česká spořitelna sérií dobrých zpráv. Spouští novou pozitivní kampaň.

Úzkost dokáže být téměř stejně nebezpečná jako virus sám. Česká spořitelna chce přispět k tomu, aby se atmosféra strachu zmírnila – proto svůj mediální prostor plně věnuje dobrým zprávám a spouští kampaň Společně to zvládneme.

„Každá krize je příležitost něco změnit, něco se dozvědět a naučit. Je v ní také potenciál nastartovat nové věci. A o to se s naší novou kampani snažíme,“ říká Monika Hovorková, šéfka brandu České spořitelny.

Kampaň spustila Česká spořitelna minulý týden. Začala spotem, ve kterém oceňuje Čechy za jejich schopnost překonávat společně krize. Obrazově využila spot, který natočila ke svému 190. výročí. Od příštího pátku přidá ke spotu vždy některou dobrou zprávu, vzkaz, jak konkrétně Spořitelna pomáhá svým klientům, co společně s nimi vytvořila pro pomoc ostatním.

Kampaň běží ve skupině Nova, připravila ji kreativní agentura VML&Y, původní image spot režíroval Tomáš Mašín.

Už dříve se Česká spořitelna zapojila do kampaně Chráním tebe, konkrétně svůj mediální čas přenechala této iniciativě od 20. do 27. března.


Zdroj: Tisková zpráva České spořitelny, 3. 4. 2020.

Související

Coca-Cola HBC pomáhá v Česku i na Slovensku bojovat proti koronavirové pandemii

Přejít na článek

Češi se bojí koronaviru nejméně od začátku pandemie, ukázal průzkum

Přejít na článek