Charitativní biotričko Světu knír 2013

1. 11. 2013

Asociace společenské odpovědnosti (A-CSR) vytvořila charitativní biotričko „Světu knír“, letos tak podporuje hnutí Movember 2013.

Kupte si biotričko a výtěžkem z prodeje pomozte v boji za mužské zdraví. Mediální tváří trička jsou manželé Zorka a Míra Hejdovi.

Společnost OP TIGER, která trička pro A-CSR ekologicky tiskne, se rozhodla výtěžek z každého prodaného trička zdvojnásobit. Na konto skupiny Asociace společenské odpovědnosti na Movember 2013 tak půjde dvojnásobná částka z prodeje!

Zapojte se i vy a udělejte dobrou věc!

Charitativní biotričko je etickým a ekologickým produktem EarthPositive®. Je vyrobeno za využití obnovitelných zdrojů energie, má nízkou uhlíkovou stopu a potisk na tričku je ekologický. Je vyrobeno naprosto férově a transparentně. Zásilka bude navíc zabalena do recyklovaných sáčků. Pánský model je trochu vypasovanější než klasické tričko, lépe sedí. Dámské tričko je vypasované s příjemně dlouhým střihem. Dostupné je ve všech velikostech.

Tričko lze zakoupit zde.

MOVEMBER

Hnutí Movember podporuje prvotřídní programy mužského zdraví, které bojují s rakovinou prostaty, varlat a s duševními poruchami. Tyto programy vedené nadací Movember se zaměřují na zvýšení povědomí o těchto problémech, na vzdělávání, na život s rakovinou a po ní, na udržování zdravého psychického stavu, na život s duševním onemocněním a po něm a na výzkum. Všechny tyto aktivity směřují k naplnění vize dlouhotrvajícího dopadu na tvář mužského zdraví. Více na http://cz.movember.com/en/.

ASOCIACE SPOLEČENSKÉ ODPOVĚDNOSTI

Je nezávislá a otevřená platforma pro všechny, kteří mají zájem měnit pohled na současné pojetí společenské odpovědnosti (CSR). Propojuje několik velice důležitých sektorů (firmy, veřejnou správu, neziskový sektor, sociální podniky, školy a jednotlivce), a díky tomu se aktivně snaží přispět k odpovědnější společnosti, návratu k hodnotám a tradicím. Je také nejvyhledávanějším informačním webovým portálem o společenské odpovědnosti v ČR. Více na http://www.spolecenskaodpovednostfirem.cz.

OP TIGER

OP TIGER se potiskem reklamního textilu zabývá již od roku 1992. Z hrstky nadšenců s několika manuálními stroji se firma vyvinula v jednu z největších a nejuznávanějších evropských sítotiskařských společností, zaměstnávající více než 100 lidí. Jako jediní v ČR nabízí možnost tisknout barvami, certifikovanými podle mezinárodního BIO standardu GOTS. Řadí se tím po bok několika nejprogresivnějších světových tiskáren, kterým není lhostejné, jaký vliv má jejich výroba na životní prostředí. Více na http://www.optiger.cz/cs/uvod.