Chodíme s Asistencí: teambuilding, který pomáhá

26. 3. 2017

Chcete poznat Prahu z jiné perspektiv? Nahlédnout do světa lidí s handicapem? Anebo si prostě vyzkoušet skvělý teambuilding pro Váš tým? Pak je přesně pro Vás akce Chodíme s Asistencí, zábavné odpoledne a večer s edukativní rozměrem.

Asistence, o.p.s. zve členy i širokou veřejnost k účasti na akci Chodíme s Asistencí, které je Asociace společenské odpovědnosti partnerem.

Program se koná ve čtvrtek 1. června odpoledne až večer. Během cesty z Petřína na Vyšehrad Vám tým Asistence půjčí vozík a navzájem si vyzkoušíte asistovat svým kolegům. Na různých stanovištích poznáte, jaké je to být v roli člověka s postižením nebo jak člověku s postižením pomoci v běžných situacích.

To vše si zažijete zábavnou a edukativní formou. V cíli u Starého purkrabství na Vyšehradě následně vyhodnotíme nejlepší týmy. Své zážitky a úspěchy budete moct oslavit během večera na Vyšehradě, kde pro Vás i veřejnost připravíme příjemnou atmosféru. K poslechu zahraje hudba z různých koutů světa, k dispozici bude dobré jídlo a pití a kdo nebude mít i tak dost, může si zapůjčit koloběžku a projet si Vyšehrad!

V minulém roce se účastnilo 20 týmů z 15 různých společností. Nechte se inspirovat minulým ročníkem. Přihlaste se ještě dnes na www.chodimesasistenci.cz