Chystáme další vydání LISTÍ, buďte jeho součástí i vy!

8. 11. 2021

V Asociaci společenské odpovědnosti vydáváme vlastní časopis s novinkami v oblasti společenské odpovědnosti a udržitelnosti. Naše LISTÍ obsahuje původní reportáže, shrnutí toho nejdůležitějšího, co se u nás i u našich členů událo, a navíc má jedinečné zpracování.

Magazín vydáváme pro naše členy a všechny fanoušky udržitelnosti vždy 2x do roka. První číslo vychází v létě a shrnuje Ceny SDGs a naše ostatní aktivity od ledna do června daného roku. Druhé číslo, které vždy začínáme připravovat na podzim, naopak shrnuje Giving Tuesday a vše, co se událo od léta až do zimy. Již 13. vydání našeho magazínu vyjde v lednu 2022, buďte jeho součástí i vy!

Opět se můžete těšit na reportáže ze světa udržitelnosti a Cílů udržitelného rozvoje, inspirativní rozhovory a ankety se zajímavými osobnostmi. Nedílnou součástí magazínu jsou však příspěvky našich členů, kterých v Asociaci společenské odpovědnosti máme přes 430. Členské články a novinky v připravovaném magazínu budou rozděleny do šesti kategorií, ze kterých si členové mohou sami vybírat:

  • Inovace
  • HODNOty a DOBROty
  • Spolu v týmu
  • Rovné šance
  • Udržitelnost
  • Inspirace

Do čtvrtku 18. listopadu 2021 můžete posílat podklady k článkům, které se v příštím magazínu objeví. Pro více informací se obracejte na Ivanu Kolářovou (na e-mailu: kolarova@a-csr.cz), která bude mít členskou část magazínu a sběr příspěvků na starost. Pro inspiraci si můžete projít letošní LISTÍ, které vyšlo v červenci 2021.

O grafiku magazínu se s láskou stará reklamní a grafické studio MadLove. LISTÍ tiskneme odpovědně v sociálním podniku Tiskárna Broumov na papír s certifikací PEFC.

Jaké další formy podpory komunikace mohou naši členové využívat?

Díky široké škále různých komunikačních kanálů předáváme novinky z oblasti společenské odpovědnosti a Cílů udržitelného rozvoje tisícům lidí v Česku, a pomáháme tak šířit povědomí o těchto tématech. Zajímavé články, aktuální CSR trendy, události našich členů, rozhovory s osobnostmi nebo inspirativní rady a tipy k naplňování globálních cílů – to vše naleznete na našich kanálech.

  • Sociální sítě A-CSR: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn
  • Jednou za měsíc rozesíláme newsletter, ve kterém nechybí představení nových členů a jejich novinek, a to na 3 000+ kontaktů
  • Na našem webu každý den zveřejňujeme články a reportáže
  • V kalendáři akcí můžeme upozornit také na chystané události a akce našich členů

Máte tip na zajímavou reportáž z vaší organizace? Budete vydávat tiskovou zprávu? Připravujete event, který by mohl zajímat i další lidi se zájmem o udržitelnost? Chcete pomoci se sdílením vaší kampaně na našich sociálních sítích? Neváhejte se nám ozvat.

Související

Ode dneška žijeme na dluh. Vyčerpali jsme zdroje, které dokáže planeta za rok obnovit

Přejít na článek

Julian Lechner: Hledá odpady s potenciálem a motivuje k tomu i další firmy. I o tom promluví na Global Goals Summitu

Přejít na článek