Chystáme další vydání LISTÍ, buďte jeho součástí i vy!

8. 11. 2021

V Asociaci společenské odpovědnosti vydáváme vlastní časopis s novinkami v oblasti společenské odpovědnosti a udržitelnosti. Naše LISTÍ obsahuje původní reportáže, shrnutí toho nejdůležitějšího, co se u nás i u našich členů událo, a navíc má jedinečné zpracování.

Magazín vydáváme pro naše členy a všechny fanoušky udržitelnosti vždy 2x do roka. První číslo vychází v létě a shrnuje Ceny SDGs a naše ostatní aktivity od ledna do června daného roku. Druhé číslo, které vždy začínáme připravovat na podzim, naopak shrnuje Giving Tuesday a vše, co se událo od léta až do zimy. Již 13. vydání našeho magazínu vyjde v lednu 2022, buďte jeho součástí i vy!

Opět se můžete těšit na reportáže ze světa udržitelnosti a Cílů udržitelného rozvoje, inspirativní rozhovory a ankety se zajímavými osobnostmi. Nedílnou součástí magazínu jsou však příspěvky našich členů, kterých v Asociaci společenské odpovědnosti máme přes 430. Členské články a novinky v připravovaném magazínu budou rozděleny do šesti kategorií, ze kterých si členové mohou sami vybírat:

  • Inovace
  • HODNOty a DOBROty
  • Spolu v týmu
  • Rovné šance
  • Udržitelnost
  • Inspirace

Do čtvrtku 18. listopadu 2021 můžete posílat podklady k článkům, které se v příštím magazínu objeví. Pro více informací se obracejte na Ivanu Kolářovou (na e-mailu: kolarova@a-csr.cz), která bude mít členskou část magazínu a sběr příspěvků na starost. Pro inspiraci si můžete projít letošní LISTÍ, které vyšlo v červenci 2021.

O grafiku magazínu se s láskou stará reklamní a grafické studio MadLove. LISTÍ tiskneme odpovědně v sociálním podniku Tiskárna Broumov na papír s certifikací PEFC.

Jaké další formy podpory komunikace mohou naši členové využívat?

Díky široké škále různých komunikačních kanálů předáváme novinky z oblasti společenské odpovědnosti a Cílů udržitelného rozvoje tisícům lidí v Česku, a pomáháme tak šířit povědomí o těchto tématech. Zajímavé články, aktuální CSR trendy, události našich členů, rozhovory s osobnostmi nebo inspirativní rady a tipy k naplňování globálních cílů – to vše naleznete na našich kanálech.

  • Sociální sítě A-CSR: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn
  • Jednou za měsíc rozesíláme newsletter, ve kterém nechybí představení nových členů a jejich novinek, a to na 3 000+ kontaktů
  • Na našem webu každý den zveřejňujeme články a reportáže
  • V kalendáři akcí můžeme upozornit také na chystané události a akce našich členů

Máte tip na zajímavou reportáž z vaší organizace? Budete vydávat tiskovou zprávu? Připravujete event, který by mohl zajímat i další lidi se zájmem o udržitelnost? Chcete pomoci se sdílením vaší kampaně na našich sociálních sítích? Neváhejte se nám ozvat.

Související

Budou jejich hlasy vyslyšeny? Proběhl druhý ročník Global Goals Summitu

Přejít na článek