ADLER

Společnost ADLER Czech, a.s. se sídlem v Ústí nad Labem je středoevropským lídrem na trhu značkového reklamního textilu a předním dodavatelem v dalších zemích Evropy, včetně segmentu pracovních oděvů. B2B charakter obchodu s důrazem na společenskou odpovědnost, je založený na e-shopu, dostatečných skladových zásobách, rychlé logistice a dokonalých zákaznických službách. Jako přední hráč v daném sortimentu se značkami Malfini, Malfini Premium a Piccolio, který doplňují pracovní oděvy Rimeck a bezpečnostní obuv firmy Bata Industrials, působí ADLER už v 25 evropských zemích a strategicky dobývá další.

Krédem společnosti je pomáhat zákazníkům v jejich byznyse. Už 20 let poskytuje firma službu dodání zboží kvalitně, rychle a spolehlivě. Za tímto se skrývá důsledná kontrola produktů. Dalším aspektem úspěchu je rychlý, přehledný a funkční e-shop, denně je zákazníkům k dispozici call centrum hovořící požadovaným jazykem. V neposlední řadě je samozřejmostí vysoká skladová dostupnost zboží v plně automatizovaném skladu s kapacitou 25 milionů kusů textilu. Dodávky na klíčové trhy okolních států jsou realizovány do 24 hodin. Produkty společnosti podléhají zkušebním testům a nesou světově uznávanou pečeť kvality OEKO-TEX Standard 100. Roční obrat dosahující 1,4 miliardy korun je výsledkem práce téměř 320 zaměstnanců.

Ve všech směrech a nad rámec zákonných povinností dodržuje ADLER zásady společenské odpovědnosti a udržitelnosti. Záměrem je mimo jiné zvýšit už tak vysokou transparentnost a důvěryhodnost, která jí pomáhá upevňovat pozici na tuzemském trhu a zvyšovat postavení na trzích evropských.

Více na https://www.adler.info/cz/cs.