CPI Hotels

CPI Hotels 

CPI Hotels je největší hotelová skupina v České republice. Hotely naleznete v 7 evropských zemích a 17 destinacích. V portfoliu má stylově zařízené hotely značek Clarion, Quality, Comfort, Mamaison, Courtyard by Marriott, Holiday Inn, Buddha-Bar, Spa & Kur a další hotely, které se chlubí čistě vlastní značkou. 

Na  společenské odpovědnosti se z velké části již podílí několik let. Dlouhodobě podporuje neziskové organizace a nadace, které pomáhají tam, kde je potřeba. Spolupracuje s nadacemi, jako například: Nadání a dovednosti – projekt ROZHLED – pomoc pro budoucí kariérní rozvoj dětí z dětských domovů. Zajišťuje ubytování a konferenční prostory. Dále také organizaci Chance 4 Children, nejen projekt Dr. Clown, který pomáhá dětem s traumatem v nemocnicích „terapií smíchem“. Nadační fond Kapka naděje, také nadaci Terezy Maxové a Světlušku – Nadační fond Českého rozhlasu.

Nezapomínají to, že zaměstnanci jsou v hotelových službách základem, a proto dbají na jejich spokojenost. Je odpovědným zaměstnavatelem a pečuje o své zaměstnance. Ať už různými benefity, tak také podporou v jejich profesním růstu a vzdělávání. Dává šanci talentům, kteří se chtějí rozvíjet.  

Téma ekologie je pro ně vzhledem k náročnosti provozů klíčové. Snaží se minimalizovat tiskové materiály a plastové obaly. Podporuje třídění odpadů, šetření elektrickou energií a vodou. Některé hotely zakládají komposty nebo chovají včely na střeše.  Zavedli také interní ekologický program celou sítí – Join Pure Stay. Některé hotely patří mezi první v České republice, které dostaly ocenění za udržitelné podnikání.

Cíle udržitelnosti: snížení spotřeby energie, nakládání s odpadem, pravidelná školení zaměstnanců, zapojení našich hostů a obchodních partnerů, podpora lokálních podnikatelů.

Více na https://www.cpihotels.com/cs/kariera