CPI Hotels

CPI Hotels je jednou z největších hotelových skupin v České republice. Hotely naleznete v 6 evropských zemích a 15 destinacích. V portfoliu má stylově zařízené hotely značek Clarion, Quality, Comfort, Mamaison, Holiday Inn, Buddha-Bar, Spa & Kur a další hotely, které se chlubí čistě vlastní značkou.

Na  společenské odpovědnosti se z velké části již podíl několik let. Dlouhodobě podporuje neziskové organizace a nadace, které pomáhají tam, kde je potřeba. Spolupracuje s nadacemi, jako například: Nadání a dovednosti – projekt ROZHLED – pomoc pro budoucí kariérní rozvoj dětí z dětských domovů. Zajišťujeme ubytování a konferenční prostory. Dále také organizaci Chance 4 Children, nejen projekt Dr. Clown, který pomáhá dětem s traumatem v nemocnicích „terapií smíchem“. Kapku naděje a také nadaci Terezy Maxové.

Nezapomínají to, že zaměstnanci jsou v hotelových službách základem, a proto dbají na jejich spokojenost. Je odpovědným zaměstnavatelem a pečuje o své zaměstnance. Ať už různými benefity, tak také podporou v jejich profesním růstu a vzdělávání. Dává šanci talentům, kteří se chtějí rozvíjet.

Téma ekologie je pro ně vzhledem k náročnosti provozů klíčové. Snaží se minimalizovat tiskové materiály a plastové obaly. Podporuje třídění odpadů, šetření elektrickou energií a vodou. Některé hotely zakládají komposty nebo chovají včely na střeše.  Zavádí také interní ekologický program celou sítí. Některé hotely patří mezi první v České republice, které dostaly ocenění za udržitelné podnikání.

Cíle udržitelnosti: snížení spotřeby energie, nakládání s odpadem, pravidelná školení zaměstnanců, zapojení našich hostů a obchodních partnerů, podpora lokálních podnikatelů.

Více na https://www.cpihotels.com/cs/kariera.