CREATIVE PRO

Společnost CREATIVE PRO se specializuje na vytváření eventů a komunikace pro firmy. Její základ tvoří tři divize – poradenská, komunikační a eventová. V rámci své činnosti nabízí účinné komunikační strategie a různé typy eventů, od teambuildingu a konference až po galavečery.

Jako eventová a marketingová agentura si uvědomuje, že má vliv na směřování eventového chování, a proto se zaměřuje na realizace projektů s maximální zodpovědností vůči klientovi a životnímu prostředí. Společnost se zavázala k plnění strategie, která má za cíl snížit uhlíkovou stopu veškerých eventů o polovinu, minimalizovat tvorbu nerecyklovatelného odpadu a zapojit i zákazníky a lokální komunity do hledání udržitelnějších řešení.

Mezi projekty, na kterých CREATIVE PRO pracuje, patří například ODPADNESH, kde společnost pomáhá lidem se znevýhodněním na trhu práce najít uplatnění a recyklovat staré reklamní bannery do nových produktů.

V CREATIVE PRO si uvědomují důležitost edukace v oblasti udržitelnosti a cirkulární ekonomiky, a proto nazývají svou tvorbu jako „co-creation“ s klienty.