Dermacol

Dermacol je rodinná firma manželů Komárových, která je postavena na silné historii.

Společnost byla založena již v roce 1966, kdy se spojil Ústav léčiv a kosmetiky s filmovými ateliéry Barrandov a vytvořili naprosto unikátní krycí make-up Cover, který o pár let později dobil Hollywood a dnes je vyvážen do více jak 70 zemí světa.

Firma je v ČR několik let po sobě naprostou jedničkou na trhu dekorativní kosmetiky a stejné ambice má i na Slovensku. Důležitý je pro ní i export.

Motto „S láskou ke kráse měníme svět“, se týká nejen předmětu podnikání – tedy výroby a prodeje  dekorativní, pleťové i tělové kosmetiky, ale i o rozhodnutí podělit se, pomáhat a aktivně se zapojit do veřejného života.

Dermacol je otevřený změnám, které si žádá doba i společnost, zodpovědně přehodnocuje postupy a hledá způsoby podpory potřebným nebo neziskovým organizacím např. Happy Hearts Petry Němcové, Nadaci Zdeňky Žádníkové a Be Charity Báry Nesvadbové.

Celkem ročně podpoří dalších asi 50 neziskových organizací či organizací podporujících děti, studenty, seniory, nemocné či postižené. Podporuje i  veřejné kulturní akce pořádané v ČR a na Slovensku – koncerty, konference, plesy.

V současné době vedení firmy zhodnocuje obalový materiál na novinky plánované v roce 2020 a 2021.