Energie rostlin

Energie rostlin vznikla na podporu dospělých (ale i dětí i zvířat) při nalézání vlastní emocionální rovnováhy a spokojenosti.

Soustředí se na provoz poradny, ve které se připravují individuální směsi Bachových květových esencí nebo bylinné nálevy, pořádá informativní setkání, semináře a workshopy převážně k využívání Bachových esencí, ale i s tématikou vztahující se k přírodě / bylinám jako takovým, éterickým olejům nebo minerálům a také kurzy podporující osobní rozvoj jedince.

Součástí Energie rostlin je i e-shop, který nabízí Bachovy květové esence a další doplňky.

Energie rostlin ctí:

  • Jednoduchost: Bachovy esence jsou přístupné pro každého, jejich užití je opravdu snadné. Jejich sílu může vyzkoušet úplně každý – od dospělých přes malé děti až po zvířátka. Nemají žádné vedlejší účinky – jednoduše fungují.
  • Profesionalitu a transparentnost: Postupně rozšiřujeme sortiment zboží i nabízených služeb tak, abychom to zvládali, snažíme se využívat znalostí i předávat vědomosti – z minulosti i nově nabyté. Jak vůči koncovému zákazníkovi, tak i dalším kooperujícím firmám chceme být opravdoví profíci, na které je spoleh. Víme, kde rostliny rostou, kdo je zpracovává, provozovna je schválená Krajskou hygienickou stanicí, takový je náš svět Energie rostlin, který s radostí sdílíme.
  • Udržitelnost: jsme ohleduplní k přírodě i k životu.
  • Lidské vztahy: Dbáme na osobní přístup ke každé zákaznici nebo klientce, s odpovědností přistupujeme k sobě samým i druhým, s respektem a důvěrou podporujeme jedinečnost každého z nás, pečlivě jsme vybrali našeho hlavního dodavatele: malou rodinnou firmu hospodařící v režimu BIO na soukromých pozemcích, na nichž kvetou a ručně jsou zpracovávány i rostliny, ze kterých se Bachovy esence Energie rostlin vyrábějí.
  • Člověka i zvířecí bytosti: každý si zaslouží žít spokojeně, v klidu a v souladu s vlastním posláním.
  • Přírodu: snažíme se jí chránit, respektovat, vždyť je naším domovem. Nejsme návštěvníci, ale spolutvůrci.