Eternity Planet

Vizí české společnosti Eternity Planet je nahradit jednorázové produkty denního užití těmi trvale udržitelnými a naučit lidi, že zelenější přítomnost spočívá především ve změně našeho přemýšlení teď a tady.

Společnost dodává kovová brčka vlastní značky EternityStraw do restauračních zařízení, hotelů, firem a všude tam, kde se dosud používají jednorázové varianty. Takové restaurace a podniky pak sdružuje do platformy Bez Plastových Brček.cz (a jejích jazykových mutacích dle země prodeje), kde si je každý může vyhledat a svou návštěvou právě takového místa přispět ke snížení spotřeby jednorázového odpadu.

Aby se lidé naučili zodpovědnému pití-to-go, je tu pro ně Brčko2Go – přenosné teleskopické brčko, které je společně s teleskopickým štětečkem umístěno v nepropustném kovovém pouzdře.

Všechny produkty z rodiny Eternity Planet slouží také jako moderní pojetí prezentace CSR aktivní společnosti, neboť na každé brčko je možné vygravírovat unikátní logo. Takový produkt pak společnosti nejčastěji využívají jako dárek s ekologicky udržitelným významem pro své zaměstnance a jako pozornost obchodním partnerům.

Lidé v Eternity Planet se zajímají o oblasti udržitelnosti spotřebního života společnosti a o environmentální výchovu. Snaží se stále hledat ty nejlepší alternativy pro jednorázové produkty a lépe motivovat lidi i firmy k tomu, aby změnily své staré způsoby chování a začali přemýšlet v relaci člověk + příroda = udržitelnost.

A to v globálním měřítku.