Etnosvět

Restaurace Etnosvět se nachází na Praze 2, jen pár kroků od I.P. Pavlova. Do svého menu přenáší myšlenku propojení národů celého světa a hostům dává možnost nahlédnout pod pokličku specialit ze všech kontinentů. Vegetariánská a veganská gastronomie má bezpochyby svá specifika.

V průběhu času se pod vedením českého šéfkuchaře Ondry Panoše ustálil mezinárodní tým, který dodává jednotlivým exotickým pokrmům tu pravou autenticitu. Vizí celého týmu je ukázat hostům, že existuje řada netradičních ingrediencí, ze kterých lze poskládat pestré a zajímavé pokrmy. Dopřává tak hostům zážitek z chutí, které pro ně dříve mohly být nezvyklé či neznámé. Na menu však samozřejmě mají své místo i klasické stálice světové gastronomie, kde můžete ochutnat například pappardelle, risotto nebo čokoládový fondant.

Tak poznejte svět chutí, který nemá hranic!

Restaurace Etnosvět získala za dobu svého působení již celou řadu ocenění. Nejlepší vegetariánská restaurace 2016 a Skokan roku 2016 od gastronomického portálu restu.cz, v roce 2017 i 2018 Certifikát výjimečnosti od cestovatelského portálu TripAdvisor a v roce 2018 i 2019 2 Zlaté lvy od společnosti TopLife Czech.