Happy Training & Consulting

V Happy Training & Consulting se celý profesionální život zabývají efektivní změnou: mindsetu, myšlení, chování, dovedností, procesů, firemní kultury…
Nejlépe se změnou dokáží pomoci v oblastech „štěstí“ v práci, udržitelnosti, odpovědnosti a principů cirkulární ekonomiky.

Za více než 20 let zkušeností v obchodě a managementu došli všichni v Happy Training k názoru, že když budeme v práci „happy“, tak to povede nejen k tomu, že naše firmy budou produktivnější a ziskovější (tedy více happy:), ale také naše rodiny budou šťastnější, protože z práce budeme chodit nabití energií, a ne vyšťavení a nerudní.

A teprve když jsme nabití energií, máme kapacitu si všímat prostředí kolem nás a začít za ně přebírat odpovědnost. Takže vlastně podpora #happinessatwork je takový velký SDG & CSR projekt s přesahem do budoucnosti firem a celé naší společnosti.

S čím Vám v Happy Training dokáží pomoci:

  • Nabít Vaše týmy a celou firmu nadšením a energií tak, aby byli nejen více happy, ale také zvýšili produktivitu i o více než 30 %.
  • Identifikovat klíčové oblasti, které Vám pomohou efektivně, a přitom profitabilně, naplňovat principy odpovědnosti a cirkularity. A navíc Vám pomohou splnit požadavky nadcházející evropské legislativy.
  • Zavést a podpořit potřebné změny tak, abyste se vyhnuli nejčastějším nástrahám, lidé ve vašich týmech tyto změny vzali za své, a vše proběhlo hladce.

Najděte správnou kombinaci principů, které vám pomohou vést týmy 21. století k vyšší produktivitě a profitabilitě při respektování principů udržitelného rozvoje.