Hello bank!

V Hello bank! se lidem snažíme usnadnit jejich život s financemi. Naše „hello“ proto říkáme jednoduchým řešením, přehledným a rychlým online procesům i správě financí a široké nabídce produktů s jasnými podmínkami. Jsme bankou, která je vždy po ruce a umí dát odpověď na potřeby a přání klientů. V České republice jako Hello bank!, a celosvětově jako BNP Paribas Personal Finance, pečujeme ale nejen o finance našich klientů. Záleží nám na světě, ve kterém žijeme, a chceme ho zachovat i do budoucna.

Naši cestu udržitelného rozvoje a to, jak přemýšlíme o našem podnikání, chování ve firmě i dalších aktivitách, jsme shrnuli do Manifestu udržitelnosti. Jsou to ale hlavně konkrétní kroky, cílená pomoc i produkty, čím tuto vizi naplňujeme. Ať jde třeba o dostupné řešení úspornějšího bydlení díky EKO půjčce, úplný přechod na recyklovaný papír (když už se musí použít) či prospěšné aktivity jako plogging, výsadba stromů, zaměstnanecké charitativní snídaně či každoroční výzva Do práce na kole.

Závazek udržitelnosti

Jako Hello bank! chceme v našem podnikání přispívat k udržitelnému financování a spotřebě. A v odpovědnějším přístupu budeme podporovat i klienty a obchodní partnery – edukací a nabídkou vhodných produktů. Jako firma, zaměstnavatel i jako lidé sdílející jednu planetu jsme přesvědčeni, že snižování uhlíkové stopy, spotřeby energií, vody a papíru, stejně jako vzdělaná a vyvážená společnost, ve které žijeme, je cesta k udržitelnější budoucnosti. A k této změně chceme motivovat co nejvíce lidí.

Náš závazek udržitelnosti

Gabriela Pithartová

Marketing & Engagement Director Hello bank!

Strategie udržitelnosti

V Hello bank! i v naší mateřské BNP Paribas Personal Finance jsme přesvědčeni, že udržitelná spotřeba stojí v jádru globálních změn, kterým čelíme – ať jde o klima, vyčerpávání přírodních zdrojů, rostoucí sociální nerovnosti i proměny stylu, jakým žijeme a pracujeme. Věříme také, že udržitelná spotřeba dokáže dát na tyto výzvy klíčovou odpověď.

Začít musíme u sebe. Ale se změnou spotřebitelských návyků chceme pomoci i našim klientům a partnerům, ať už osvětou nebo vhodnými produkty. Naším cílem je, aby pro ně odpovědnější řešení byla vždy lepší volbou, za kterou utratí své peníze. Není to ale jen o našem podnikání. Základem proměny je i zdravá, všeobecně, finančně a „digitálně“ vzdělaná společnost bez větších sociálních rozdílů. Ve všem, co děláme, tak stavíme na třech pilířích:

  • Hello IMPACT. Spokojení zaměstnanci i svět kolem nás díky integrujícímu pracovnímu prostředí podporujícímu rovné podmínky pro muže i ženy a rozmanitost mezi týmy, stejně jako flexibilní organizaci práce. Chceme zajistit neutrální dopad na životní prostředí snížením emisí uhlíku, spotřeby energií a papíru.
  • Hello BUSINESS. Dostupná udržitelnější řešení pro ta správná rozhodnutí a snazší přístup klientů k odpovědné spotřebě. Naše služby zpřístupníme ještě více lidem. Umožníme jim lépe nakládat s financemi, stejně jako jim nabídneme řešení udržitelnějšího a dostupnějšího bydlení, mobility a dalšího vybavení.
  • Hello SOCIETY. Dlouhodobá podpora znevýhodněných a socioekonomicky nejzranitelnějších spoluobčanů s cílem zkvalitnění jejich života a posílení finanční i digitální gramotnosti. Chceme hrát aktivní roli i v oblasti udržitelného rozvoje a zapojovat se do diskuze ve veřejném prostoru.

Naší snahou je, aby se lidé začali na svět dívat z dlouhodobého hlediska a přidali se k této pozitivní změně. Věříme, že společnými silami a odpovědnějším přístupem přispějeme k lepší budoucnosti.

 

prostory-s-lidmi-1

prostory-1

projekt-1-hello-kolobeh

Kdo má u nás CSR a udržitelnost na starosti

Gabriela Pithartová

Marketing & Customer Experience Director

gabriela.pithartova@hellobank.cz

V Hello bank! spolu s kolegy pečuji o naši značku, komunikaci i strategii jejího rozvoje, a také o spokojenost našich klientů. Jako člověk působící v BNP skoro tak dlouho, jako je věk plnoletosti, a který tu prošel celým marketingem, obchodem i transformací na banku, sleduji, jak náš přístup k udržitelnosti dospěl. Z aktivit, které k nám vždy patřily, ať už je to pomoc potřebným, týmová soudržnost, aktivní trávení času či podpora projektů usnadňujících život i zkvalitňujících práci, vyrostly pilíře naší strategie udržitelnosti. Na nich dále stavíme a udržitelnou spotřebou i financováním chceme přispět k vytváření lepší budoucnosti. Jsem ráda, že mohu být u toho a mít stále kam směřovat a z čeho se radovat.

Projekty

www.hellobank.cz

Karla Engliše 3208/05, 150 00, Praha 5