HERO CLAN

HERO CLAN pomáhá neziskovkám!

HERO CLAN propojuje neziskové organizace s expertními dobrovolníky. Vznikem tohoto partnerství šetří neziskovkám čas i peníze a zároveň šíří myšlenku, že dobrovolnictví je normální, a motivuje veřejnost k zapojení.

V rámci „klanu“ vznikla neveřejná databáze expertních dobrovolníků, kteří jsou dle svých preferencí propojováni s neziskovými organizacemi na základě konkrétních požadavků neziskovek. Čili s těmi, které právě tyto dobrovolníky potřebují. Obě strany tak získávají možnost navzájem si pomoct, inspirovat se a načerpat od sebe novou motivaci i energii.

„Chtěla bych Vám moc poděkovat. HERO CLAN nám už ušetřil spoustu času, nervů, v neposlední řadě peněz. Dobrovolníci, se kterými jsme zatím spolupracovali, byli vždy ochotní, rychlí a prostě skvělí.“

HERO CLAN za 5 let své existence touto cestou pomohl neziskovému sektoru k více jak 8 100 hodinám odborné práce v hodnotě přes 3 200 000 Kč. V databázi je zapsaných přes 1 200 hrdinů. Přidej te se a pojďte s námi pomáhat nezisku!

Více o klanu, formulář k zapsání se do databáze či k odeslání požadavku na expertního dobrovolníka naleznete  na www.heroclan.cz.