#HolkyzMarketingu

#HolkyzMarketingu jsou největší českou vzdělávací platformou pro marketér(k)y. #HolkyzMarketingu vznikly v roce 2014. Impulsem k jejich založení byla konference, na kterou byla Pavlína Louženská pozvána jako vystupující. Mezi řečníky byla jedinou ženou, a tak byla automaticky považována za hostesku. Přestože marketingové školy plnily převážně holky, na vedoucích pozicích ženy už vidět nebyly. A to se rozhodla Pavlína změnit. Společně s Anetou Martinek a Lucií Audi tak vybudovaly platformu, která propojuje, vzdělává a pomáhá marketérkám a marketérům. 

#HolkyzMarketingu vznikly, aby ženám daly prostor růst. Aby se mohly navzájem inspirovat a předat si svoje know-how. A hlavně získaly sebevědomí. Přestaly se bát říct si o vytouženou práci, místo u jednacího stolu nebo vyšší plat. Proto dávají prostor i holkám, které si studium nemůžou dovolit v podobě studijních stipendií. 

Dnes jejich komunita čítá více jak 35 000 žen a mužů z ČR, ale i ze světa. Jejich Akademiemi, workshopy a mentoringem prošly už tisíce studentů. Prostor si u nich najde jak naprostý nováček, tak seniorní marketingová manažerka.