#HolkyzMarketingu

#HolkyzMarketingu je vzdělávací platforma, jejíž cílem je propojovovat mezi sebou marketér(k)y. Všechny, které zajímá marketing, reklama a moderní technologie. #HolkyzMarketingu vznikly v roce 2014. Impulsem k jejich založení byla konference, na kterou byla Pavlína Louženská pozvána jako vystupující. Mezi řečníky byla jedinou ženou, a tak byla automaticky považována za hostesku. Přestože marketingové školy plnily převážně holky, na vedoucích pozicích ženy už vidět nebyly. A to se rozhodla Pavlína změnit.

#HolkyzMarketingu vznikly, aby ženám daly prostor růst. Aby se mohly navzájem inspirovat a předat si svoje know-how. A hlavně získaly sebevědomí. Přestaly se bát říct si o vytouženou práci, místo u jednacího stolu nebo vyšší plat.

#HolkyzMarketingu vytváří prostor pro všechny, kteří chtějí rozvíjet své znalosti a dovednosti, obohatit sebe i ostatní, načerpat inspiraci nebo získat nový pohled na věc. A v neposlední řadě získat nové kontakty. Pořádají webináře, networkingové akce a seniorní setkání. Otevřely vlastní Akademii pro holky, co s marketingem teprve začínají. A v rámci mentoringového programu dávají prostor těm, kteří mají konkrétní cíl a chtějí ho rychle dosáhnout.