insighti

insighti je vysoce specializovaná společnost, která se výhradně zaměřuje na poskytování služeb v oblasti penetračního testování a, obecněji řečeno, životního cyklu vývoje bezpečného softwaru. Díky silnému zaměření na jedinou oblast služeb může poskytovat zcela nezávislé bezpečnostní recenze bez ohledu na jiné obchodní zájmy.

Značku insighti v současné době zastupují dvě entity – insighti a.s. v České republice a insighti LLC v USA. Insighti může poskytnout silné, pozitivní reference od klientů z celého světa.

Jejich personální politika předepisuje poskytnout všem zaměstnancům podporu a čas potřebný k získání certifikací relevantních pro průmysl, zejména OSCP od Offensive Security. Spolehlivost na solidní, dobře obeznámený tým jim umožnila odhalit několik 0-day zranitelností např. ve frameworku PHP nebo platformě VMWare vHorizon.

Od samého založení společnosti v roce 2013 byla insighti najímána společnostmi, které staví na moderních technologiích a agilních metodologiích. Prvním klientem byla společnost GoodData, která si dokázala vybudovat jméno po celém světě. Následovaly další podobné podniky, kterým insighti pomohla dosáhnout celosvětově uznávaných bezpečnostních standardů – největší úspěchy určitě představují společnosti Apiary (nyní vlastněná společností Oracle) nebo ProductBoard (v roce 2019 uznaná Forbesem).