Kongresové centrum Praha

Kongresové centrum Praha, „Kongresák“, patří mezi významná evropská kongresová centra. Nachází se v těsné blízkosti Vyšehradu, oblíbeného místa procházek s řadou významných památek. Je přímo na metru Vyšehrad linky C a je jednou z dominant města s nádherným výhledem na panorama Prahy.

Kapacita prostor umožňuje konání kongresů až pro 10 000 účastníků ve více než 70 sálech, saloncích a jednacích místnostech. „Kongresák“ je často místem konání mezinárodních kongresů a konferencí, ale také významných kulturních událostí, společenských akcí a večírků. 

Kongresové centrum Praha prošlo v posledních letech výraznými změnami, díky kterým drží pevný krok se stále se vyvíjejícími technologickými novinkami, které jsou pro pořádání akcí světové úrovně nezbytné. Naší dlouhodobou vizí je patřit mezi TOP 10 kongresových center v rámci Evropy a udržet si pozici jedničky mezi kongresovými centry v ČR.

Mezi hodnoty, které se snaží neustále rozvíjet a naplňovat patří: 

  • tradice a profesionalita
  • příjemní a sebevědomí lidé
  • udržitelný růst
  • a technologická inovativnost

V rámci svých mnohých energeticky úsporných opatření, která implementujeme, budujeme na střeše budovy novou fotovoltaickou elektrárnu o rozměru fotbalového hřiště.

Na sociálních sítích můžete Kongresové centrum sledovat pod hashtagem #feelthechange.