LABELOO | EQUA

LABELOO | EQUA | EQUA CARE

Společnost Labeloo je výhradním dovozcem slovinských značek EQUA a EQUA CARE, které podporují udržitelnou péči o zdraví a domácnost.

Značka EQUA nabízí nápojové lahve z recyklovatelných materiálů, jejichž posláním je snížit světovou spotřebu jednorázových PET lahví  EQUA lahve mají široké využití v každodenním životě a jsou navržené tak, aby je spotřebitel mohl v každém ročním období nosit u sebe a tím pečovat o svůj pitný režim, aniž by zatěžoval životní prostředí. K výrobě lahví se používá unikátní bezfosfátový plast Tritan Eastman, sklo a nerez.

Pod značkou EQUA CARE najdeme ekologickou řadu pěnových mýdel, sprchových gelů, prostředků na nádobí a čističů pro domácnost. Mají 100% přírodní složení a dodávají se ve znovu plnitelných dávkovačích.

Společnost EQUA uplatňuje pravidla ekologicky šetrné výroby. Vybírá si lokálně blízké dodavatele a podporuje energeticky úsporné procesy. Intenzivně šíří osvětu o zdravém životním stylu v souladu s udržitelností a ukazuje spotřebitelům, že mohou mít ekologický produkt, aniž by slevili ze svého estetického standardu. EQUA vzdělává širokou veřejnost v oblasti celosvětové spotřeby jednorázových plastů, podporuje snížení jejich zbytečné spotřeby a recyklaci.

Více informací: www.equalahve.cz | www.mojeequa.cz | www.equa-care.cz