Macte

Společnost Macte je dodavatelská firma, která se již 30 let věnuje dodávkám OOPP, ochranných oděvů, obuvi a přidruženého materiálu svým zákazníkům. Primárně se firma Macte také věnuje pronájmu a servisu pracovních oděvů, distribucí a servisem automatizovaných skladových systémů a výdejních automatů, textilní výrobě a technickému šití především pro automobilový průmysl a v neposlední řadě také prodejem širokého sortimentu přes e-shop a kamennou prodejnu.

Jedním z nejdůležitějších cílů firmy Macte je neustálé rozšiřování nabídky zboží a služeb, především pak produktů ekologických a udržitelných. Jsou to například OOPP se sníženou nebo nulovou uhlíkovou stopou, biologicky rozložitelné OOPP, ekologický papírový program a sanitární program z recyklovaných materiálů a další. Zákazníci, kteří hledí na zodpovědnost tedy u Macte najdou širokou škálu ekologických produktů, kterými budou moci nahrazovat ty běžné bez toho, aniž by ubírali na svých kvalitativních standardech.

Firma Macte je zaměstnavatelem na chráněném trhu práce a zaměstnává lidi se zdravotním postižením, kteří se přímo podílí na výrobě produktů a dalších službách, které Macte svým zákazníkům poskytuje.

Více o Macte se můžete dočíst na stránkách www.macte.cz