NAVZDORY

Agentura NAVZDORY se skládá z party nadšenců do up-cyclingu, která svou kreativitou vzdoruje neefektivnímu nakládání s odpady. Z použitých materiálů dokáží vytvořit originální upcycled reklamní předměty, workshopy, ale také umělecké objekty. Ať už se jedná o staré reklamní bannery, tiskoviny, autopásy, hasičské hadice, se vším si poradí. Udržitelnost může taky chutnat, tak objevte s nimi kouzlo ECO cateringu a dárkových sad.

Nevyužité materiály jejich zákazníků dostávají šanci na druhý život. Ve firmách ale řeší oblast odpadů komplexně a jsou schopni v této oblasti nastavit celkové řešení. Pomohou naplnit vaše CSR cíle a ESG reporty.

Agentura NAVZDORY přináší svým zákazníkům nejen nové pozitivní PR, ale společně s nimi dáte podnikání vyšší smysl. Ukážete, že nejde jen o líbivé marketingové pozlátko, ale že jde o poctivou práci s reálnými dopady na životní prostředí.

Vybrané firmy, které s agenturou NAVZDORY spolupracují: DHL, ABB, Tchibo, Hyundai, Vodafone, VISA, Moravskoslezský kraj, SHELL, Český olympijský výbor, Vysoká škola báňská, T-Mobile a další.