Nero Drinks

Hrdina je člověk, který se postaví svému osudu. Hrdina je ten, kdo nemyslí jen na sebe. Hrdina dokáže nesobecky měnit svět k lepšímu. Každý z nás může být hrdinou! Zakoupením nápoje Nero přispějete 5 Kč na podporu handicapovaných sportovců.

Nero je česká značka vyrábějící vitamínové nápoje s minerály revitalizující tělo. Produkce je výhradně česká. Velký důraz kladou na kvalitu a funkčnost. Neprodávají iluze ani instantní placebo. Všechny jejich výrobky prošly dlouhodobým procesem ve spolupráci s předními laboratořemi, odborníky a výživovými poradci.

Co je odlišuje? Jejich přístup. Podporují hrdiny z jedné i druhé strany. Fandí lidem, kteří se navzdory svému osudu nevzdávají a fandí i těm, kteří nemyslí jen na sebe. Věří, že naši hrdinové dokáží každého z nás motivovat víc, než by to kdy dokázali nejlepší atleti světa.

A právě proto chtějí být úspěšní a podporovat stále více zajímavých projektů a sportovců. Veškerou jejich podporu můžete sledovat na profilech na sociálních sítítch a také na jejich transparentním účtu 115-4900790237/0100.

Hero je anglicky hrdina. Jediným tahem, jedinou čárkou můžete z malého písmene n udělat písmenu h a něco změnit.