NEWTON Media

NEWTON Media je lídrem Media Intelligence služeb na evropském trhu. S pomocí rozsáhlé databáze monitorovaných zdrojů, důsledného data miningu a komplexních analýz médií pomáhá zlepšovat komunikační strategie institucím v soukromém, státním i neziskovém sektoru v České republice, na Slovensku a v dalších pěti zemích jihovýchodní Evropy. Kvalita výstupů se opírá o téměř třicet let zkušeností v oboru, největší mediální archiv ve střední Evropě a tým zkušených analytiků.

Své služby poskytuje společnost nejen na lokálních trzích svého působení, ale mezi její zákazníky patří významné mezinárodní společnosti a evropské organizace.

NEWTON Media monitoruje mediální obsahy a cítí povinnost spoluúčastnit se kultivace mediálního prostoru. Podporuje Nadaci OSF a je od 1. ročníku partnerem soutěže Novinářská cena, která oceňuje nezávislou a poctivou žurnalistiku.

Hlasové technologie používané pro automatický převod nahrávek do textové podoby se snaží naše sesterská společnost NEWTON Technologies vyvíjet i pro komunitu neslyšících a nedoslýchavých. Je dlouhodobým partnerem České unie neslyšících a neziskové organizace Silou hlasu.