PERFORMIA, spol. s r.o.

Performia je mezinárodní organizace, kompletně zaměřená na podporu úspěchu firem ve výběru a hodnocení zaměstnanců. Jejím účelem je pomáhat a podporovat společnosti s hodnotnými produkty či službami v oblasti budování týmů. To uskutečňuje prostřednictvím sdílení uceleného know-how a efektivních on-line nástrojů, které činí hodnocení a výběr zaměstnanců úspěšnějším a díky němuž mohou české firmy naplnit své vlastní cíle, růst a prosperovat.

Performia je známá jako firma, která klade důraz na výsledky a produktivitu, spíše než na vzdělání a přikrášlování se v životopisech či na pohovoru. A nejen na toto téma pořádá pravidelné přednášky, semináře a workshopy.

A co společenská odpovědnost a Performia?

Už dávno jsme pochopili, že správný výběr pracovníků je pro firmu klíčovou záležitostí. Toto také vnímáme jako základní kámen naší společenské zodpovědnosti.

Mimo to už 10 let podporujeme neziskovou organizaci, která přináší poměrně revoluční technologii v oblasti vzdělávání, která mimo jiné zbavuje děti „nálepky“ dyslexie nebo dysgrafie a podporuje je, aby byli úspěšné.

Podporujeme i technické vzdělávání, které je v současné době tolik potřebné, ale bohužel nepříliš populární. Jsme partnerem časopisu TECH EDU, který se na tuto problematiku zaměřuje a dodává nejen školám, ale i celé společnosti lepší povědomí o technických oborech.

Mimo to spolupracujeme s Asociací malých a středních podniků a živnostníků ČR, kterou se snažíme podporovat v mnoha aktivitách a projektech pomáhajících českým podnikům lépe prosperovat a tím pádem zaměstnávat více šikovných lidí, což opět pomáhá celé naší společnosti.