Q Designers

Q Designers staví inovace s pozitivním dopadem

Q Designers je inovační studio, které staví nové produkty a služby s pozitivním dopadem. S IKEA postavili Druhý život nábytku, s Českou spořitelnou Den pro školu a nedávno sami založili neziskovku Sto skupin, která staví školičky po celém Česku.

Otevírá celospolečenská témata, hledá výzvy a zapojuje lidi a firmy do pozitivní změny. Nejčastěji dělá komplexní inovační projekty “od myšlenky na papíře po uvedení na trh”. Jejich praxe zahrnuje kvalitativní i kvantitativní výzkum, rapid prototyping a testování konceptů celých nových business modelů. Inovační design i školí. Možná jste slyšeli pojmy jako Human Centred Design, Design Thinking, Agile nebo Design Sprint. Inovační design je tohle všechno dohromady.

Nejčastěji spolupracují s většími firmami (Česká spořitelna, IKEA, Rohlík, ČSOB, Skanska, JRD…) ale dělá i se startupy a jednotlivci. Navíc organizují společné akce s Česko.Digital, Změnou k lepšímu a dalšími komunitami.

Zajímá vás víc? Mrkněte na web nebo se stavte na kafe. Studio najdete v atriu GRAM na Vinohradech, Záhřebská 170/ 23-25.