ROSSMANN

Německý drogistický řetězec ROSSMANN s celkovým obratem přes 12 miliard eur provozuje v 8 evropských zemích více než 4 500 prodejen a zaměstnává více než 60 500 pracovníků. ROSSMANN v České republice je společný joint venture Dirk Rossmann GmbH Německo a A.S. Watson Group. Společnosti Dirk Rossmann GmbH a A. S. Watson Group jsou největším prodejcem drogerie na světě mimo USA.  V České republice má ROSSMANN 167 prodejen s ročním obratem 5,5 miliardy Kč.

ROSSMANN se řídí potřebami a přáními svých zákazníků. Společnost ROSSMANN také vyvinula výhradně digitální věrnostní program v mobilní aplikaci ROSSMANN CLUB, jehož součástí je i možnost nákupu online. Ve svých moderních prodejnách ROSSMANN nabízí zákazníkům vedle širokého a kvalitního sortimentu značkových produktů také výrobky vlastních značek ISANA, Babydream, enerBiO, Alterra, Ideenwelt (Svět nápadů) a další. Výrobky privátních značek Alterra a enerBiO jako první v ČR získaly mezinárodní ocenění pečetí kvality GREEN BRANDS za udržitelné podnikání.

ROSSMANN je velice aktivní i na poli udržitelnosti. Od roku 2009 společnost přerozdělila více než 70 milionů Kč na pomoc ohroženým dětem a rodinám v nouzi. Více informací naleznete na www.rossmann.cz.