SK Slavia Praha

Fotbalový klub SK Slavia Praha patří s více než milionem hrdých fanoušků k nejpopulárnějším a nejstarším sportovním klubům v zemi. Jeho založení se datuje do roku 1892. Během té doby získala Slavia 21 ligových titulů a pravidelně se účastní evropských soutěží. Domovem se jí stala Fortuna Arena s kapacitou bezmála 20 tisíc míst.

Slavii však netvoří jen A tým mužů. Úspěchy sbírá také A-tým žen a mládež. Rozvoj a cílená péče o nadějné fotbalisty je také jedním z hlavních cílů klubu. Slavistická fotbalová akademie má velmi dobře propracovaný systém, který kombinuje nejen sportovní ale i mentální trénink hráčů. Právě v podpoře mladých talentů vidí klub svou budoucnost.

Ale nejen v ní. SK Slavia Praha si uvědomujeme, že profesionální sport, včetně fotbalu, může mít i vzhledem ke své popularitě a stále rostoucí sledovanosti velmi významný vliv na své okolí. Přestože již řadu let je Slavia aktivní na poli CSR, kdy iniciovala mnoho projektů od dlouhodobé spolupráce s nadací DONOR až po cílenou pomoc Ukrajině, chce se nyní ještě více zaměřit na prohlubování celého konceptu. Slavia se chce stát odpovědným klubem, kterému není lhostejné okolí a komunita v níž žije a záleží mu na jeho dopadu na životní prostředí. Zároveň chce být odpovědným zaměstnavatelem i obchodním partnerem. Slavia, pro více společných vítězství nejen na hřišti.