T-Mobile Czech Republic

T-Mobile Czech Republic, člen mezinárodní skupiny Deutsche Telekom, působí na českém trhu od roku 1996. S více než šesti miliony mobilních zákazníků je jedničkou na českém mobilním trhu a zaměstnává přes 3 000 zaměstnanců . Společnost je integrovaným operátorem a kromě telekomunikačních služeb nabízí i komplexní ICT řešení. Svým klientům poskytuje nadstandardní služby ve vysokorychlostní síti a špičkové inovace v oblasti technologií.

T-Mobile klade důraz na odpovědný přístup k okolí a ke společnosti. Podnikání staví na férových principech a snaží se o plnění 17 SDGs. Drží se férových pravidel podnikání, pomáhá na svět prospěšným aplikacím a službám, podporuje neziskové organizace, drobné podnikatele i jednotlivce a pomáhá při mimořádných událostech. K odpovědnosti vůči okolnímu světu se snaží vést i zaměstnance, zákazníky a obchodní partnery. Své aktivity v oblasti CSR zastřešuje pod značkou T-Mobile Pomáháme.

Jako integrovaný operátor propojuje svět technologií a společenské odpovědnosti. Podporuje výzkum a vývoj, inovativní a neotřelé nápady a jejich realizaci. Pomáhá na svět chytrým řešením a aplikacím a nabízí služby, které jsou prospěšné pro ohrožené nebo znevýhodněné skupiny i společnost jako celek.

Mezi klíčové projekty T-Mobile patří podpora neziskových organizací a drobných podnikatelů. Prostřednictvím grantové výzvy T-Mobile Pomáháme neziskovkám pomáhá zlepšit informační a mediální gramotnost veřejnosti, především dětí, seniorů a sociálně znevýhodněných skupin, kteří se těžko orientují v záplavě informačních toků a bývají snadným terčem zneužití v prostředí internetu a sociálních sítí. Neziskovým organizacím jsou určeny i bezplatné semináře a vzdělávací program Akademie T-Mobile. V neziskovkách na řadě míst České republiky navíc pomáhají naši zaměstnanci jako dobrovolníci v rámci Dne pro dobrý skutek. T-Mobile Rozjezdy naopak podporují začínající podnikatele formou seminářů a soutěže.