Tesco Stores ČR

V České republice působíme již 25 let a jako jeden z předních obchodních řetězců obsloužíme každý týden miliony zákazníků v našich prodejnách i online. Za posledních 10 let jsme investovali 18 miliard Kč do budování a rozvoje naší sítě 188 prodejen Tesco a 129 franšízových prodejen Žabka, našich distribučních center a našich více než 9 000 zaměstnanců.

Nakupují u nás tři ze čtyř českých domácností. Obsluhujeme zákazníky všech demografických skupin a chceme zajistit, aby všichni zákazníci měli přístup k cenově dostupným, zdravým a udržitelným potravinám bez ohledu na svoje postavení. Spolupracujeme proto s více než 600 českými dodavateli a více než 70 % našich čerstvých potravin pochází z České republiky. Jsme tady proto, abychom sloužili našim zákazníkům.

Jelikož působíme po celé zemi, považujeme se za víc než jen za maloobchodníka a věříme, že máme hrát klíčovou roli při přispívání k lepšímu a udržitelnějšímu životu. Prostřednictvím našich sociálních a ekologických iniciativ usilujeme o to, abychom byli přínosem pro místní komunity a přispívali k širším cílům udržitelnosti.