Toys and Stories

Online půjčovna hraček Toys and Stories přináší dětem a jejich rodičům nejen spoustu zábavy a radosti, ale také odpovědný a k životnímu prostředí šetrný přístup.

Věděli jste, že děti novou hračku odloží průměrně přibližně po 1 měsíci hraní? A i proto jsme přesvědčeni, že není potřeba, aby mělo každé dítě hračku svoji. Jedna hračka může pohodlně posloužit několika dětem a její životnost se tak násobí. Neplýtváme přírodními zdroji a zároveň děti učíme, že to, co potřebujeme jen na krátkou dobu, je lepší si vypůjčit. Prospěje to našim peněženkám i planetě.

Navíc si v Toys and Stories dáváme opravdu záležet na výběru hraček, které vám nabízíme. Všechny hračky jsou bezpečné a kvalitní. Zároveň děti podporují v jejich přirozeném vývoji. V nabídce máme stovky krásných hraček: edukačních, didaktických, inspirovaných Montessori či Waldorfskou pedagogikou a také těch, se kterými si zábavu užijí miminka i předškoláci.

Pojďme společně dětem ukázat, že můžou mít v životě vše, co chtějí nebo potřebují, aniž by tím trpělo životní prostředí.

Více na www.toysandstories.cz.