VonTree Candle

Lokální značka VONTREE CANDLE® v sobě mísí dokonalou souhru kvality a dobra. Svíčky z dílny neslyšící tvůrkyně jsou navrženy do posledního detailu, oplývají neodolatelnou vůní, jedinečným autorským designem a  dobročinným charakterem, díky čemuž jsou vyhledávaným a oblíbeným českým produktem. Při výrobě svíček jsou používány pouze kvalitní certifikované suroviny, je dbáno na ekologický a šetrný přístup k přírodě a je kladen důraz na zapojení handicapovaných osob do pracovního procesu.

‚‚Našim cílem je vytvořit svět, kde každý domov bude naplněn vůní kvalitních, netoxických a udržitelných svíček, které lidem přinesou schopnost radovat se z maličkostí. Zároveň chceme podpořit vnímání handicapu jako přirozené součásti našich životů a ukázat, že osoby s postižením mají stejná práva a možnosti jako ostatní. Chceme, aby naše svíčky přinesly nejen harmonii a štěstí, ale také pocit solidarity a pospolitosti.‘‘

Část zisku z prodeje věnuje společnost neziskové organizaci Svazu neslyšících a nedoslýchavých ČR a.s., která podává pomocnou ruku sluchově handicapovaným osobám v jejich osobním i profesním životě.